Szanowni Państwo

W związku z trwającą publiczną analizą projektu, w którym zgodnie z ogólnodostępnymi informacjami dopuszczono się również fałszerstw

https://lgrow.pl/zapytanie-otwarte-do-zarzadu-wojewodztwa-wielkopolskiego/

zwracamy się z zapytaniem, czy etycznym i z punktu widzenia bezpieczeństwa publicznego zasadnym było zlecenie jednej z współorganizowanych przez Państwa związek jednostek Ochotniczych Straży Pożarnej, usług o charakterze cateringowym:

1. Zapytanie ofertowe: http://www.zosprp.poznan.pl/files/przetargi/49.PDF

2. Rozstrzygnięcie: http://www.zosprp.poznan.pl/files/przetargi/Informacja%20o%20wyborze%20oferty%20uroczyste%20przekazanie%20260417(1).PDF

3. Planowana kwota we wniosku o dofinansowanie: 87 500,00 zł, w tym podatek VAT: 16 361,79 zł (fragment wniosku o dofinansowanie):

4. Zakres odpłatnej usługi (fragment zapytania o cenę):

5. Obowiązek wykazania braku powiązania dostawcy usługi cateringowej z Zamawiającym (fragment zapytania o cenę):

6. Uroczyste wręczenie sprzętu, również przez Wicemarszałka Krzysztofa Grabowskiego z PSL: http://www.zosprp.poznan.pl/strona6.php/6_uroczyste_przekazanie.html.

W naszych szeregach znajdują się strażacy ochotnicy, są to ludzie odważni i społecznie zaangażowani, potrafiący nieść pomoc i narażać swoje życie, którym nigdy nie przyszło by do głowy zarabianie na pieniądzach UE, stąd niniejsze pytanie prosimy potraktować z wyjątkową powagą.

Liczymy na szybką odpowiedź !

Udostępnij