Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka Obra -Warta otrzymała możliwość współtworzenia wirtualnej platformy pomocowej, w ramach której możliwa jest wymiana informacji pomiędzy darczyńcami, osobami gotowymi do udzielania pomocy oraz osobami udzielającymi pomocy Uchodźcom w Ukrainie i pochodzącym z Ukrainy.

Zapraszamy do współpracy samorządy i ich jednostki organizacyjne współtworzące SLGR Obra – Warta (gminy Bledzew, Międzyrzecz, Pszczew, Przytoczna, Trzciel, Chrzypsko Wielkie, Kwilcz, Miedzichowo, Międzychód, Sieraków, Zbąszyń), parafie, organizacje obywatelskie i sołtysów.

Należy podkreślić że widzimy duży potencjał pomocowy w zakresie szybkiego e-dostępu do wspierających i potrzebujących wsparcia, w oparciu o autoryzowaną i bezpieczną strukturę przepływu informacji nadzorowaną przez osoby delegowane przez samorządy, organizacje obywatelskie i parafie.  System ma uzupełnić działania realizowane przez Gminy, wesprzeć ośrodki w których umieszczani są Uchodźcy, docelowo pojedyncze mieszkania w których przebywają uchodźcy. 

Wejście do systemu jest autoryzowane przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka Obra – Warta, osoby upoważnione do udzielania wszelkich informacji to Zuzanna Melcer (Biuro Pszczew), Hanna Paradowska (Biuro Sieraków), Kamil Sieratowski (Zarząd), z którymi z uwagi na dużą ilość napływających informacji prosimy kontaktować się mailowo na adres biuro@lgrow.pl.

Prosimy by zgłoszenie zainteresowanych podmiotów były dokonywane przy pomocy poniższego formularza, 1 tura zgłoszeń została zaplanowana do poniedziałku 7 marca br. 

Zarząd SLGR Obra – Warta 

Przejdź do: Formularz zgłoszeniowy

Udostępnij