Wszystkich zainteresowanych rozwojem własnych Stowarzyszeń, Fundacji i Kół Gospodyń Wiejskich zapraszamy na szkolenie online „Cyfrowa Transformacja  Organizacji Obywatelskich” które odbędzie się w dniach 13 i 14 grudnia, w godzinach 16:00 – 19:00.  W ramach szkolenia zaplanowaliśmy interaktywne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla najaktywniejszych.

Szkolenie jest bezpłatne dla jego uczestników, będzie realizowane z wykorzystaniem platformy Zoom.

Formularz zgłoszeniowy znajdziecie pod adresem: https://forms.gle/PUMbYHBURS71TtrXA , zgłoszenia przyjmujemy do wtorku 13 grudnia do godziny 15:00, link do szkolenia przekażemy ok godziny 15:50.

Dygitalizacja i cyberbezpieczeństwo to nie tylko wyzwanie, To także szansa dla tych organizacji społecznych, firm i ośrodków badawczych, które dzięki wiedzy i odwadze innowatorów zabezpieczają transformację cyfrową na lokalnych i globalnych rynkach.

Szkolenie przeprowadzą profesjonaliści – Fundacja Quantum Cybersecurity Hub Europe, która powstała jako platforma i kooperacja z Uniwersytetem Gdańskim do współpracy oraz promocji polskiego przemysłu cyberbezpieczeństwa i digitalizacji na rzecz kształtowania i rozwoju bezpiecznej cyberprzestrzeni danych i komunikacji w Polsce oraz promowania polskich firm poza granicami kraju. Fundacja rozwija i wspiera współpracę sektora z instytucjami naukowymi, podmiotami administracji publicznej, międzynarodowymi korporacjami, izbami branżowymi i handlowymi, oraz innymi partnerami. Ważnym obszarem jest także kreowanie świadomości wyzwań cyberbezpieczeństwa i digitalizacji 4.0, Smart City, Smart living i smart mobility u polskich odbiorców. 

W 1. Edycji Szkoły Samorozwoju NGO – Cyfrowa Transformacja Organizacji Obywatelskich szkolenie przeprowadzą Maciej Wierzbowski – Co-Founder Quantum Cybersecurity Group Sp.z o.o., jeden z najlepszych programistów i etyk Hackerów w Polsce  i Sebastian Zimnol – Prezes Quantum Cybersecurity Group Sp.zo.o, wizjoner  i digital evangelist.

Zapraszamy!

Udostępnij