Na zaproszenie Gminy Miedzichowo uczestniczyliśmy w Pikniku Patriotycznym w Bolewicach, który został zorganizowany w ramach Narodowego Święta Niepodległości, upamiętniającego odzyskanie niepodległości przez Polskę w 1918 roku. To wyjątkowy dzień, który przypomina nam o odwadze i poświęceniu tych, którzy walczyli i również ginęli za wolność naszego kraju.

Przyjmując zaproszenie zaproponowaliśmy demonstrację projektu „Powołanie do życia: Lubuskiego Związku Organizacji Pozarządowych „Win 'o’ Grona Aktywności Obywatelskiej”, wspieranego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030, pod patronatem Profesora Posła na Sejm Jacka Kurzępy. Spotkanie stało się okazją do rozmów o współczesnym patriotyzmie, codziennej trosce o dobro wspólne jakim jest Polska.

Nie można jednak zapomnieć o innych atrakcjach, wszystkie stoiska promocyjne cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Głównymi atrakcjami były oczywiście pyszne 🐟#Rybułki, przygotowane przez naszą Lokalną Grupę Rybacką Obra-Warta oraz Rogale Świętomarcińskie, czyli rogale z ciasta półfrancuskiego z nadzieniem z białego maku.

Dziękujemy za zaproszenie.

Kamil Sieratowski
Skarbnik

Miedzichowo (gmina)
Poseł na Sejm Jacek Kurzępa
Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego

Udostępnij