Gimnazjaliści klas III!

Chcecie chodzić na ryby w czasie lekcji?

Małymi krokami nadchodzi czas, w którym staniecie się absolwentami szkoły gimnazjalnej. Wszystkim niezdecydowanym miłośnikom przyrody przypominamy, że rozpoczął się  nabór do Technikum Rybackiego w Sierakowie. Spływające zapytania pozwalają sądzić, że tegoroczny nabór zakończy się pełnym sukcesem i mury sierakowskiej szkoły we wrześniu powitają około 20 osób.

Uczniowie Technikum w trakcie nauki mają do dyspozycji bardzo dobrze wyposażone pracownie ogólne i specjalistyczne, nowoczesne pracownie internetowe, pracownię akwarystyki, pracownię żywienia człowieka, szerokie możliwości korzystania z zajęć sportowych: sala gimnastyczna, kompleks boisk sportowych ORLIK 2012, zajęcia na pływalni i kręgielni, zajęcia z jazdy konnej. Wszyscy uczniowie mogą zdobyć prawo jazdy kat. A, B i T – umiejętności, które ułatwią start w dorosłe życie.

W ramach działań na rzecz utrzymania kierunku Technikum Rybactwa Śródlądowego w Zespole Szkół w Sierakowie Zarząd Stowarzyszenia LGR Obra – Warta podjął decyzję, na mocy której już po raz 3  każdy nowy uczeń Technikum Rybackiego w roku szkolnym 2016 / 2017 może uzyskać bezzwrotne wsparcie w wysokości 500,00 zł. Jedynym warunkiem uzyskania dofinansowania jest przyjęcie do Technikum Rybackiego. Pieniądze mogą zostać przeznaczone na dowolne cele edukacyjne.

Przydatne informacje:
Zespół Szkół w Sierakowie ul. Wroniecka 25 64-410 Sieraków
Tel. 61 29 52 024
e-mail: zssierak@poczta.onet.pl
facebook.com/zs.sierakow
youtube szkolasierakow
strona internetowa www.zs.sierakow.pl

plakat

Udostępnij