Szanowni Państwo

Zgodnie z decyzją Zarządu LGR Obra – Warta w okresie od 1/03/2018 do 31/05/2018 na potrzeby zorganizowanych grup turystycznych (do około 20 osób) zostanie bezpłatnie udostępnione na okres do 3 dni (2 noclegi) schronisko młodzieżowe w Pszczewie. Z oferty mogą skorzystać podmioty działające na rzecz pożytku publicznego, w tym szczególnie parafie, organizacje pozarządowe, sołectwa. Warunki jakie muszą zostać spełnione:

  1. Organizator zapewni dojazd, wyżywienie, opiekę i ubezpieczenie wszystkich podopiecznych.
  2. W celu zarezerwowania wolnych miejsc organizator do dnia 28 lutego br. zgłosi chęć skorzystania z oferty schroniska przy pomocy poniższego formularza i uzyska potwierdzenie rezerwacji lub propozycję zmiany terminu rezerwacji.

Przejdź do: Formularz zgłoszeniowy.

Planując pobyt na terenie gminy Pszczew zachęcamy do skorzystania z oferty instytucji publicznych i podmiotów prywatnych funkcjonujących na jej terenie, w tym m.in.  muzeum, ośrodka edukacji przyrodniczej i kina. Więcej informacji o ofercie schroniska znajduje się tutaj: https://lgrow.pl/oferta-schroniska-mlodziezowego-w-pszczewie/.

Zarząd LGR Obra – Warta

Lokalizacja: Przejdź do mapy

Działalność Schroniska Młodzieżowego w Pszczewie jest finansowana ze składek członkowskich LGR Obra – Warta oraz środków uzyskanych w ramach zwrotu 1 % podatku PIT.

Udostępnij