2 grudnia 2021 roku zrealizowaliśmy 4 już dostawę w akcji #BłękitneKrwiodawstwo, polegającej na bezpłatnym przekazaniu ryb pochodzących z Regionu Obra – Warta (gospodarstwa rybackie z terenu 11 gmin pogranicza lubusko – wielkopolskiego tj. Bledzew, Międzyrzecz, Pszczew, Przytoczna, Trzciel – woj. lubuskie; Chrzypsko Wielkie, Kwilcz, Miedzichowo, Międzychód, Sieraków, Zbąszyń – woj. Wielkopolskie).

Wsparcie udzielane jest na rzecz pacjentów przebywających w Szpitalach zlokalizowanych w #Międzyrzeczu, #Międzychodzie i #NowymTomyślu i personelu placówek. Na jego realizację przeznaczamy środki finansowe pozyskane od osób fizycznych w ramach  1%, darowizn, składek członkowskich Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka Obra – Warta oraz współpracujących organizacji obywatelskich.

W roku 2021 zaplanowaliśmy 1 dostawę, w 4 dostawie do szpitali trafiła partia ok 100 kg Karpia pochodzącego z #Sierakowa, Gospodarstwa Rybackiego Sieraków Sp. z o.o, podanego w zalewie no i w estetycznych 150 opakowaniach. Za pomoc w organizacji i realizacji dostawy dziękujemy firmie EMKRZYCH Emilia Krzywiecka z Nądni.

Zarząd SLGR Obra – Warta 

Udostępnij