Zapraszamy serdecznie do Sierakowa w dniach 1-3 lipca 2016 na  Wielkie Branie, czyli Sierakowskie Dni Rybackie.

Bogate tradycje rybackie związane z istnieniem Technikum Rybactwa Śródlądowego, szeroka dostępność jezior oraz bliska obecność rzeki Warty to tylko kilka przykładów na to że Sieraków z rybami jest dość mocno związany. Nowa idea wydarzenia będzie obfitować w atrakcje, które w dużej mierze będą bazować na tematyce związanej z rybami.

Organizatorzy wydarzenia w tym roku szykują wiele atrakcji dla miłośników ryb w każdym wieku, a wśród nich: Zawody wędkarskie, przedstawienia interaktywne dla dzieci – Syrenka Arielka, konkurs plastyczny „Moja złota rybka”, konkursy tematyczne związane z rybami, wystawa rybacka, a w finale konkursy kulinarne na potrawę z ryby czy pokaz kulinarny półfinalisty programu Top Chef – Dawida Łagowskiego, który podczas 2 godzinnego gotowania zaprezentuje swoje umiejętności czarowania smakiem podczas przyrządzania suma.

Dodatkowo każdego dnia w ramach wydarzenia odbędą się akcje:
„Ryby są wasze” czyli bezpłatna degustacja ryb przygotowanych na Sierakowskie Dni Rybackie
„Ryba na piątkę” czyli promocyjna sprzedaż ryb wędzonych (5,00 zł/porcja)

Zarówno w sobotę jak i w niedzielę czeka nas koncert gwiazd wieczoru. W sobotę na sierakowskiej scenie w swoim nowym repertuarze zaprezentuje się Cleo – wokalistka znana z udziału w 59. Konkursie Piosenki Eurowizji, a 3. lipca specjalnie dla Sierakowian zagra zespół Boys. Na zakończenie obchodów Sierakowskich Dni Rybackich odbędzie się widowiskowy pokaz świetlnej iluzji – Laser Show.

Więcej atrakcji na plakatach. Serdecznie zapraszamy!

Przyjdź i rozsmakuj się w Sierakowskich Dniach Rybackich.

d881b22331e20249gen

Udostępnij