W imieniu Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka Obra – Warta zapraszamy do udziału w uroczystości związanej z Dniem Edukacji Narodowej oraz Dniem Patrona Szkoły – Technikum Rybackiego w Sierakowie. Obok wydarzeń organizowanych przez szkołę, wspólnie z Rybacką Lokalną Grupą Działania “Opolszczyzna” z siedzibą w Opolu zaplanowaliśmy wydarzenia towarzyszące – tradycyjne wręczenie upominków i wyposażenia uczniom 1 klasy rybackiej, zwiedzanie szkoły i organizację spotkania rybaków, dotyczącego aktualnych i przyszłych uwarunkowań prowadzenia śródlądowej gospodarki rybackiej. 

Dużym atutem spotkania rybaków będzie planowany udział przedstawicieli Departamentu Rybołówstwa Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi i omówienie możliwości uzyskania wsparcia w nowej perspektywie finansowej UE na lata 2021-2024, w tym szczególnie w ramach priorytetu drugiego oraz za pośrednictwem Rybackich Lokalnych Grup Działania.

Spotkanie rozpoczną uroczystości w Zespole Szkół im prof. Maksymiliana Siły-Nowickiego w Sierakowie, zaplanowane na dzień 7 października od godziny 8:00. Szczegółowa agenda spotkania zostanie przesłana 6 października br. wszystkim zainteresowanym którzy zgłoszą się mailowo do dnia 5 października br. na adres biuro@lgrow.pl. Z uwagi na konieczność zachowania bezpieczeństwa spotkanie jest objęte limitem miejsc, spotkanie jest bezpłatne dla jego uczestników.

Zarząd SLGR Obra – Warta

 

Udostępnij